![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/12/00.png)
Οι μαθητές όλων των τμημάτων του 9ου Γυμνασίου ανταποκρίθηκαν με μεγάλο ενθουσιασμό στη συλλογή τροφίμων μακράς διαρκείας για το “Χαμόγελο του Παιδιού”, καθώς και στη συγκέντρωση χρημάτων για το “make a wish”. Ενόψει των Χριστουγέννων απεστάλησαν 13 κούτες με τρόφιμα στο “Χαμόγελο του Παιδιού” για την ενίσχυση απόρων οικογενειών, καθώς επίσης και το ποσό των 440 ευρώ στο “make a wish” για την πραγματοποίηση ευχών παιδιών που πάσχουν από σοβαρές ασθένειες.
![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/12/1-2-1024x465.jpg)
![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/12/2-2-1024x654.jpg)