![ΚΕΣΥΠ](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2015/02/KESYP.jpg)
Η κ.Κορνηλάκη Μαρία-Έρρικα, υπεύθυνη του ΚΕ.ΣΥ.Π Ηρακλείου, την Πέμπτη 25/02/2016 στα πλαίσια του μαθήματος των Βιωματικών Δράσεων της Γ΄τάξης και του διδακτικού αντικειμένου <Σχολικός Επαγγελματικός Προσανατολισμός >, υλοποίησε βιωματικό σεμινάριο – ενημέρωση σχετικά με το Νέο Λύκειο και για τη λειτουργία των Επαγγελματικών Λυκείων σε συνεργασία με εκπαιδευτικούς των ΕΠΑ.Λ, στην Γ΄ Γυμνασίου του σχολείου μας.
Με δική της πρωτοβουλία, μας έδωσε υλικό για ενημέρωση. Κατεβάστε το αρχείο…ΕΔΩ