![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/04/maw1.png)
Στο πλαίσιο δράσης φιλανθρωπικού και εθελοντικού χαρακτήρα που υλοποιείται στο 9ο Γυμνάσιο Ηρακλείου πραγματοποιήθηκε στις 23 Μαρτίου 2023 και ώρα 10 π. μ. διαδικτυακή ενημέρωση από στελέχη του οργανισμού Make A Wish Ελλάδος. Τη δράση παρακολούθησαν τμήματα του σχολείου μας. Έγινε παρουσίαση του έργου του Make A Wish και ακολούθησε σχετική συζήτηση μεταξύ των μαθητών που έλαβαν μέρος στη δράση και των εκπροσώπων του οργανισμού.
![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/04/maw4-scaled.jpg)
![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/04/maw3-scaled.jpg)
![](https://9gym-irakliou.com/wp-content/uploads/2023/04/maw2-scaled.jpg)